Pracownik Magazynu - od zaraz
  • Chorzów
Chorzów, Chorzów, Śląskie, Polska
SFS International Sp. z o.o. Sp. K.
11. 4. 2024

SFS International Sp. z o.o. działa głównie przy międzynarodowych projektach w sektorze technicznym oraz przemyśle przetwarzającym surowce mięsne. Funkcjonujemy m. in. na terenie Belgii, Holandii, Niemiec oraz oczywiście w Polsce.
Obecnie dla jednego z naszych polskich Klientów poszukujemy pracowników na stanowisko:
Pracownik Magazynu
Miejsce pracy – Chorzów
Obowiązki:
Praca ze skanerem magazynowym
Kompletowanie zamówień
Wymagania:
Dokładność
Systematyczność
Zaangażowanie
Umiejętność szybkiego uczenia się
Oferujemy:
Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie
Praca dzienna na 2 zmiany: 6.00 - 14.00 ; 14:00 - 22:00 stawka godzinowa 27,7 zł/h
Dodatkowa opcja pracy w sobotę
Szansę na zdobycie doświadczenia zawodowego
Dwuetapowy system premiowy - premia frekwencyjna i wydajnościowa
Możliwość przejścia na umowę o pracę
Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV i umieszczenie poniższej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez SFS International Sp. z o.o. moich danych osobowych, zawartych w przekazanych przeze mnie spółce SFS International Sp. z o.o. dokumentach, takich jak: imię (imiona) i nazwisko, data urodzenia, dane kontaktowe wskazane w dokumentach rekrutacyjnych (adres korespondencyjny, numer telefonu, e-mail), wykształcenie, przebieg dotychczasowego zatrudnienia, w celu prowadzenia i administrowania przyszłymi procesami rekrutacyjnymi (na rzecz spółki SFS International oraz kontrahentów współpracujących ze Spółką) z moim udziałem, w tym na otrzymywanie informacji o ofertach pracy.
Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

  • Praca Chorzów
  • Pracownik ochrony Chorzów
  • Pracownik socjalny Chorzów
  • Pracownik produkcji Chorzów
  • Pracownik kolei Chorzów
  • Pracownik umysłowy Chorzów
  • Pracownik biurowy Chorzów
  • Pracownik fizyczny Chorzów
  • Pracownik administracyjno - biurowy Chorzów
  • Pracownik utrzymania ruchu Chorzów
  • Pracownik na wysokościach Chorzów
  • Chorzów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    124 092
    19 458