Pracownik magazynu / nowy oddział
  • Nowy Sacz
Nowy Sącz, Nowy Sacz, Lesser Poland Voivodeship, Polska
NESTFOAM spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
6. 6. 2024

Miejsce pracy: Nowy Sącz

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie gospodarki magazynowej w zakresie przyjęć do magazynu, rozchodów i ruchów międzymagazynowych,
  • Zabezpieczenie procesów produkcyjnych poprzez wydania surowców i materiałów oraz monitorowanie ich ewidencji odpowiednimi dokumentami magazynowymi,
  • Współpraca z innymi działami w firmie,
  • Monitorowanie oraz nadzorowanie dostaw i zapasów magazynowych,
  • Dbanie o prawidłowy obieg dokumentów,
  • Rozładunek dostaw i załadunek wysyłek.
  • Odbiór i przyjmowanie towaru na magazyn zgodnie z dokumentami dostawy
  • Przygotowywanie towarów do wysyłki
  • Regularna inwentaryzacja magazynu i sprawdzanie stanów magazynowych
  • Współpraca z działem produkcyjnym w zakresie wydawania i przyjmowania towarów i opakowań
  • Planowanie i rozmieszczanie towarów w przestrzeni magazynowej oraz ich zabezpieczanie przed uszkodzeniem
  • Obsługa wózka widłowego i elektronarzędzi
  • Sprawdzanie zgodności przygotowanych do wysyłki produktów z dokumentami wysyłkowymi
  • Dbanie o porządek na magazynie
  • Gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym

Nasze wymagania

  • Samodzielność, odpowiedzialność, dokładność i sumienność
  • Sprawność i siła fizyczna
  • Podstawowa znajomość pakietu Office
  • Wysoka motywacja do pracy
  • Komunikatywność
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Doświadczenie w pracy na magazynie
  • Uprawnienia UDT na wózki widłowe
  • Umiejętność posługiwania się elektronarzędziami

Mile widziane

  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin
  • Dodatkowe wynagrodzenie premiowe uzależnione od efektów wykonywanej pracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Przyjazną atmosferę i wysokie standardy pracy

Aplikacje prosimy przesyłać przez portal Pracuj.pl

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

NESTFOAM spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Raciborzu, wiodący producent rozwiązań inżynieryjnych dla publicznego transportu zbiorowego, min. w zakresie izolacji termicznej oraz akustycznej, systemów podłogowych, systemów HVAC oraz wyłożeń wnętrz wagonów osobowych, poszukuje do swojego zespołu:

Pracownika na stanowisku: Magazynier

  • Praca Nowy Sącz
  • Pracownik ochrony Nowy Sącz
  • Pracownik produkcji Nowy Sącz
  • Pracownik socjalny Nowy Sącz
  • Pracownik fizyczny Nowy Sącz
  • Pracownik biurowy Nowy Sącz
  • Pracownik kolei Nowy Sącz
  • Pracownik umysłowy Nowy Sącz
  • Pracownik administracyjno - biurowy Nowy Sącz
  • Pracownik utrzymania ruchu Nowy Sącz
  • Pracownik ds. administracji Nowy Sącz
  • Nowy Sącz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851