Pracownik magazynu / Magazynier Bronisze/Warszawa
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
PROJECT PLUS HR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
30. 9. 2024
28,10 zł za roboczogodzinę brutto
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska
Praca dla lidera usług kurierskich na stanowisku Magazynier - praca magazynowa w systemie fulfilment, - kompletowanie paczek na magazynie. - kompletacja zamówień, skanowanie -
praca zespołowa, wykonanie zleceń -
praca według standardów jakościowych - praca na  dwie zmiany (I,II dzienne)
Wymagania stanowiska
- praca dla każdego - dobre zdolności manualne
Oferujemy
- Stałe wynagrodzenie 28,10 zł brutto/h - Stawka po dwóch miesiącach: 28,20 zł brutto/h  - Stawka po czterech miesiącach: 28,70 zł brutto/h - Stawka po sześciu miesiącach 29,20 zł brutto/h - Wyższa stawka dla studentów oraz osób przed 26 rokiem życia - Praca zmianowa od 06:00 -14:00, 14:00-22:00 - Zapewniamy pracę od zaraz – umowa zlecenie - Pracę w bardzo przyjaznym zespole - Szkolenie i wdrożenie do pracy
TYLKO Z NASZĄ AGENCJĄ: - Dla cudzoziemców pomoc w legalizacji zatrudnienia i pobytu w PL - Opieka koordynatora i pełne wsparcie działu administracji na miejscu - Możliwość awansu zawodowego

  • Praca Warszawa
  • Magazynier Warszawa
  • Pracownik fizyczny Warszawa
  • Pracownik produkcji Warszawa
  • Pracownik ochrony Warszawa
  • Pracownik socjalny Warszawa
  • Pracownik biurowy Warszawa
  • Pracownik kolei Warszawa
  • Pracownik umysłowy Warszawa
  • Pracownik ds. administracji Warszawa
  • Pracownik administracyjno - biurowy Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 041
    18 563