Pracownik magazynu / magazynier
  • Oleśnica
pracownik magazynu / magazynier
Oleśnica, Oleśnica, Dolnośląskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
26. 3. 2024
Informacje o stanowisku

Pracownik magazynowy, nawet do 6000 zł!

Uprawnienia UDT do obsługi wózków widłowych zrobisz na koszt pracodawcy.

Wyślij sms o treści "MAG" na numer 669 892 659

Spiesz się bo liczba miejsc ograniczona.

Lokalizacja: Oleśnica

Oczekujemy

  • dyspozycyjności do pracy na 3 zmiany (6-14, 14-22, 22-6)
  • prawo jazdy kat. B

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • wynagrodzenie do 6000zł brutto
  • pracę od poniedziałku do piątku (wolne weekendy)
  • dla chętnych możliwość dodatkowego zarobku (nadgodziny)
  • stabilne zatrudnienie, najpierw umowa o pracę tymczasową (płatny urlop, chorobowe, ubezpieczenie na życie w PZU), potem możliwość zatrudnienia bezpośrednio w firmie
  • pakiet korzyści: prywatna opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenia, program emerytalny, zniżki na zakupy
  • możliwość uzyskaniadodatkowych uprawnieńna koszt pracodawcy (np. obsługa wózków widłowych

Zadania

  • układanie na paletach lub w kartonach
  • transport materiałów ręcznym paleciakiem lub wózkiem widłowym (jeżeli posiadasz UDT)

  • Praca Oleśnica
  • Magazynier Oleśnica
  • Pracownik fizyczny Oleśnica
  • Pracownik biurowy Oleśnica
  • Pracownik produkcji Oleśnica
  • Oleśnica - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 897
    19 714