Pracownik magazynu - Machnacz, Brześć Kujawski
  • Włocławek
Włocławek, Włocławek, Kujawsko-Pomorskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
6. 6. 2024

Szukasz fajnej pracy, która zapewni Ci dobre wynagrodzenie wraz z premiami, dojazdem do pracy?

Jeśli tak, aplikuj na stronie - nie wymagamy doświadczenia!

Dla naszego klienta Firmy LPP szukamy pracowników na stanowiska magazynowe. Miejsce pracy - Machnacz, Brześć Kujawski. Stanowisko - Pracownik magazynu

Oczekujemy

  • zaangażowania
  • gotowości do pracy w systemie zmianowym

Osoby do kontakt: Magdalena Gronkowska t: 605 130 466

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • umowę o pracę tymczasową (składki, ubezpieczenie, urlop wypoczynkowy, chorobowe)
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • rozbudowany system premiowania
  • dofinansowany dojazd do pracy na kierunkach: Włocławek, Brześć Kujawski, Nasiegniewo, Baruchowo, Radziejów, Aleksandrów Kujawski, Izbica Kujawska, Chodecz
  • smaczne obiady dofinansowane przez LPP
  • darmową kartę na napoje, owocowe czwartki
  • bony zniżkowe na zakupy w sieci LPP
  • dofinansowanie do opieki medycznej
  • tanią kartę sportową
  • zniżki na bilety do kin
  • rabaty do 50% na zakupy online oraz w restauracjach i kawiarniach

Zadania

  • czynności magazynowe
  • załadunek i rozładunek towaru
  • paletyzacja towaru

  • Praca Włocławek
  • Pracownik ochrony Włocławek
  • Pracownik produkcji Włocławek
  • Pracownik socjalny Włocławek
  • Pracownik fizyczny Włocławek
  • Pracownik biurowy Włocławek
  • Pracownik kolei Włocławek
  • Pracownik umysłowy Włocławek
  • Pracownik administracyjno - biurowy Włocławek
  • Pracownik utrzymania ruchu Włocławek
  • Pracownik ds. administracji Włocławek
  • Włocławek - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851