Pracownik magazynu - Łódź Widzew - mężczyźni
  • Łódź
Łódź, Łódź, Łódzkie, Polska
'RCR' sp. z o.o.
18. 5. 2024

Poszukujemy pracowników magazynowych do firmy zajmującej się sprzętem sportowym, oferta skierowana jest do mężczyzn, ze względu na wymagania BHP.

Opis stanowiska:

  • prace magazynowe
  • sortowanie, skanowanie, konfekcja paczek
  • obsługa wózków jezdniowych (bez uprawnień)

Wymagania:

  • aktualne prawo jazdy kat.B
  • dyspozycyjność do pracy na zmianę popołudniową + w niedzielę
  • chęci do pracy
  • gotowość do przyuczenia do obsługi wózków jezdniowych

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie
  • kurs na obsługę wózków
  • możliwość przejścia na umowę o pracę po okresie próbnym
  • 30 zł/h brutto

kraz 25663

  • Praca Łódź
  • Pracownik biurowy Łódź
  • Pracownik produkcji Łódź
  • Pracownik socjalny Łódź
  • Pracownik kolei Łódź
  • Pracownik umysłowy Łódź
  • Pracownik fizyczny Łódź
  • Pracownik ochrony Łódź
  • Pracownik utrzymania ruchu Łódź
  • Pracownik ds. administracji Łódź
  • Pracownik administracyjno - biurowy Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    119 135
    19 322