Pracownik magazynu - Łódź, bezpłatny dojazd
  • Łódź
Łódź, Łódź, Łódzkie, Polska
Ecojob Sp. Z O.O.
14. 7. 2024

Agencja Ecojob Sp. z o.o. (certyfikat 12864) świadczy usługi związane z leasingiem, outsourcingiem oraz rekrutacjami stałymi. Jesteśmy międzynarodową agencją pracy tymczasowej z ponad 10letnim doświadczeniem zawodowym. Realizujemy usługi w Polsce, Francji, Belgii i Niemczech. Dostarczamy pracowników do branży przemysłowej, automotive, medycznej i farmaceutycznej, budowalnej.
Stanowisko pracy:
Pracownik Magazynowy, Stryków
Twój zakres obowiązków:
- sortowanie przesyłek w firmie kurierskiej,
- przygotowywanie paczek dla kurierów,
- załadunek/rozładunek.
Nasze wymagania:
-dyspozycyjność siedem/osiem godzin dziennie,
-wytrzymałość fizyczna,
-sumienność w wykonywaniu obowiązków.
Co oferujemy:
-umowę o pracę tymczasową od pierwszego dnia zatrudnienia,
-stawkę godzinową od 25 do 30 zł brutto + dodatki kodeksowe,
-pracę na zmianach popołudniowej i nocnej w wymiarze 7/8 etatu lub całego etatu,
-bezpłatny dojazd,
-posiłki regeneracyjne.
Widniejemy w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 12864.
Oferta pracy tymczasowej

  • Praca Łódź
  • Pracownik biurowy Łódź
  • Pracownik kolei Łódź
  • Pracownik umysłowy Łódź
  • Pracownik socjalny Łódź
  • Pracownik produkcji Łódź
  • Pracownik ochrony Łódź
  • Pracownik fizyczny Łódź
  • Pracownik administracyjno - biurowy Łódź
  • Pracownik utrzymania ruchu Łódź
  • Pracownik na wysokościach Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 326
    19 941