Pracownik magazynu - kompletowanie zamówień części samochodowych - oferta dla osób niepolskojęzycznych
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Klient JOBS.PL
20. 4. 2024

Polska Agencja Rekrutacyjna HR.PL - mamy ponad 20 lat doświadczenia w rekrutacji pracowników w Polsce i za granicą. Zapewniamy stałe zatrudnienie i długoterminowe kontrakty.

Oferta kierowana do osób niepolskojęzycznych.

Wymagana rejestracja we Wrocławiu lub Opolu.

Obowiązki:

  • Kompletowanie zamówień
  • Skanowanie i sortowanie
  • Proces kompletowania towaru odbywa się za pomocą skanera różnorodnych zamówień (akumulatory, rury wydechowe, znicze, filtry oraz drobne elementy łączniki lub śruby)

Wymagania:

  • Zdolności manualne
  • Chęć do pracy i staranność
  • Dobra kondycja fizyczna
  • Zatrudnienie na wizie/specustawie minimum 4 miesiące lub paszport biometryczny

Zapewniamy:

  • Mieszkanie (450 zł za media)
  • Dojazd do pracy
  • Odzież robocza i obuwie
  • Szkolenie BHP i badania lekarskie
  • Rosyjsko/polsko/angielskojęzyczny koordynator
  • Karta SIM operatora mobilnego
  • Aplikacja mobilna Dreman

  • Praca Warszawa
  • Pracownik fizyczny Warszawa
  • Pracownik produkcji Warszawa
  • Pracownik umysłowy Warszawa
  • Pracownik biurowy Warszawa
  • Pracownik kolei Warszawa
  • Pracownik ochrony Warszawa
  • Pracownik socjalny Warszawa
  • Pracownik administracyjno - biurowy Warszawa
  • Pracownik utrzymania ruchu Warszawa
  • Pracownik ds. administracji Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 448
    20 659