Pracownik Magazynu - Kliniska Wielkie - 11:00 - 19:00
  • Szczecin
Szczecin
Agencja Zatrudnienia KS SERVICE
1. 8. 2024
4300 - 4400 zł brutto

Dla naszego stałego klienta z branży kurierskiej poszukujemy osoby na stanowisko:

Pracownik Magazynu / Kliniska Wielkie

Klient to jeden z głównych dostawców usług transportowych w Polsce skoncentrowany na zapewnianiu najwyższej jakości. 50 filii pozwala mu być blisko Nadawców i Odbiorców w całym kraju. Oferuje niezawodne rozwiązania logistyczne w Europie i na świecie.

Lokalizacja: KLINISKA WIELKIE

Oferujemy:

  • wynagrodzenie na rękę średnio 3300 zł miesięcznie,
  • składniki wynagrodzenia: zasadnicze: 4300 zł brutto + 100 zł premii,
  • umowę o pracę tymczasową,
  • pracę na 1 zmianę - 11:00 - 19:00.

Zadania:

  • prace magazynowe - załadunek i rozładunek paczek,
  • skanowanie i sortowanie przesyłek,
  • wprowadzenie danych w systemie komputerowym.

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy magazynowej,
  • umiejętność obsługi komputera.

Szukasz stabilnej pracy? Aplikuj już dzisiaj!

Masz pytania? Zadzwoń: 503 075 956

Zapraszamy do współpracy – zespół Agencji Zatrudnienia KS Service S.A. wpis do KRAZ 23286

Jak wygląda proces rekrutacji?

  • Kontakt telefoniczny z kandydatem- przedstawienie oferty oraz warunków zatrudnienia,
  • Rekomendacja,
  • Spotkanie w siedzibie firmy,
  • Decyzja.

  • Praca Szczecin
  • Pracownik kolei Szczecin
  • Pracownik umysłowy Szczecin
  • Pracownik biurowy Szczecin
  • Pracownik fizyczny Szczecin
  • Pracownik produkcji Szczecin
  • Pracownik ochrony Szczecin
  • Pracownik socjalny Szczecin
  • Pracownik na wysokościach Szczecin
  • Pracownik instytucji kultury Szczecin
  • Pracownik ds. administracji Szczecin
  • Szczecin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544