Pracownik magazynu (k/m)
  • Suchy Las
Suchy Las, Suchy Las, wielkopolskie, Polska
Trenkwalder
8. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Główne zadania będą polegać na:

  • prowadzeniu operacji magazynowych (przyjęcia, wydania, zwroty),
  • wprowadzaniu danych do systemu informatycznego,
  • pozostałych pracach magazynowych.

Czego oczekujemy od kandydatów:
  • sprawności fizycznej i zdolności manualnych,
  • bardzo dobrej organizacji pracy.

Oferujemy:
  • zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie,
  • przeszkolenie i przygotowanie do zadań oraz wsparcie lidera,
  • pracę od poniedziałku do piątku, w godz. 07:00-12:00.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV wraz ze zgodą na przetwarzanie danych.
Agencja zatrudnienia Trenkwalder Benefit Sp. z o.o., nr certyfikatu 136.

  • Praca Suchy Las
  • Pracownik biurowy Suchy Las
  • Pracownik produkcji Suchy Las
  • Pracownik fizyczny Suchy Las
  • Suchy Las - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 576
    18 190