Pracownik Magazynu (K / M)
  • Łódź
Łódź, Łódź, Łódź Voivodeship, Polska
SCANRECO POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
10. 10. 2024

Miejsce pracy: Łódź

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa sprzętu zgodnie z uprawnieniami UDT
  • Kontrola i nadzór nad komponentami i opakowaniami
  • Obsługa narzędzi, maszyn i urządzeń magazynowych
  • Czynności związane z transportem wewnętrznym surowców, półproduktów i wyrobów gotowych
  • Pakowanie surowców, półproduktów i wyrobów gotowych

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na analogicznym stanowisku
  • Uprawnienia do obsługi wózków widłowych
  • Podstawowa obsługa komputera
  • Dokładność, dbałość o wysoką jakość
  • Bardzo dobra znajomość języka polskiego

Mile widziane

  • Mile widziane podstawy angielskiego

To oferujemy

  • Wynagrodzenie składające się z podstawy oraz premii wynikowej i premii frekwencyjnej
  • Pracę w systemie dwuzmianowym
  • Umowę na czas nieokreślony po 3 miesięcznym okresie próbnym
  • Pracę w nowym centrum produkcyjno-magazynowym
  • Pół godziny przerw wliczane do czasu pracy

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • owoce
  • kawa / herbata
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • bony żywieniowe

Scanreco to szybko rozwijająca się firma high-tech, która specjalizuje się w opracowywaniu zaawansowanych przemysłowych systemów zdalnego sterowania. Dzięki obrotom na poziomie blisko 100 milionów euro staliśmy się liderem w branży, dostarczającym innowacyjne rozwiązania poprawiające efektywność i bezpieczeństwo w różnych sektorach, w tym w infrastrukturze, górnictwie, transporcie materiałów i leśnictwie. Scanreco posiada liderską pozycję w branży i klientów w ponad 50 krajach na całym świecie. Koncentrując się na ciągłych innowacjach i zadowoleniu klientów, zbudowaliśmy długoterminowe relacje i markę znaną z dostarczania wysokiej jakości produktów i wyjątkowej obsługi.

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Scanreco Poland Sp. z o.o., zwane dalej: "Administratorem". Adres: ul. Al. Ofiar Terroryzmu 11 września 15 , 92-410 Łódź. W sprawach dotyczących przetwarzania danych osobowych pytania można zgłaszać w Dziale HR Administratora.Dane osobowe będą przetwarzane w celu udziału w procesie rekrutacyjnym oraz - w przypadku wyrażenia na to zgody- kolejnych procesach rekrutacyjnych.Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne dla wzięcia udziału w procesie rekrutacyjnym, a w przypadku wyrażenia dodatkowej zgody – również w kolejnych procesach rekrutacyjnych.Przetwarzanie podanych danych osobowych w toku obecnej rekrutacji odbywa się w oparciu o dobrowolnie wyrażoną zgodę (art. 6 ust. 1 lit. a) RODO). Przetwarzanie danych osobowych w dalszych procesach rekrutacyjnych odbywa się na podstawie zgody (art. 6 ust. 1 lit. a) RODO).Pani/a dane będą mogły być również przetwarzane w związku z dochodzeniem/obroną roszczeń (art. 6 ust. 1 lit. f , art. 9 ust. 2 lit. f RODO), jako uzasadniony interes administratora danych.Przetwarzanie danych jest prowadzone także w oparciu o przepisy Kodeksu pracy, w zakresie w jakim zezwalają pracodawcy na pozyskanie danych osobowych od kandydata do pracy (art. 6 lit. c RODO) oraz – w przypadku wyboru kandydata do pracy – w celu zawarcia umowy (art. 6 lit. b RODO).Odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zewnętrzne dostarczające i wspierające systemy informatyczne Administratora, świadczące usługi związane z bieżącą działalnością Administratora – na mocy stosownych umów powierzenia przetwarzania danych osobowych oraz przy zapewnieniu stosowania przez ww. podmioty adekwatnych środków technicznych i organizacyjnych zapewniających ochronę danych.Dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich ani do organizacji międzynarodowej.W zakresie przewidzianym przepisami prawa przysługuje Panu/Pani prawo do żądania dostępu do Pana/ Pani danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych.Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres 12 miesięcy, a w przypadku wyrażenia zgody na udział w procesach rekrutacyjnych w przyszłości – do czasu wycofania zgody. Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.Przysługuje Panu/Pani prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego (Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych).

  • Praca Łódź
  • Pracownik produkcji Łódź
  • Pracownik ochrony Łódź
  • Pracownik kolei Łódź
  • Pracownik umysłowy Łódź
  • Pracownik biurowy Łódź
  • Pracownik socjalny Łódź
  • Pracownik fizyczny Łódź
  • Pracownik na wysokościach Łódź
  • Pracownik instytucji kultury Łódź
  • Pracownik administracyjno - biurowy Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 572
    18 690