PRACOWNIK MAGAZYNU I PRODUKCJI - przetwórnia warzyw i owoców w Holandii
  • Przechód
opolskie, Przechód, opolskie, Polska
AbJobService Polska
16. 4. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Jako pracownik na dziale produkcji będziesz zajmował się:

  • obsługą maszyn
  • przygotowywaniem produktów
  • pakowaniem produktów zgodnie ze specyfikacją
  • utrzymaniem porządku na hali

Jako pracownik na dziale magazynu będziesz zajmował się:

  • realizacją i kompletowaniem zamówień
  • układaniem i pakowaniem towaru do wysyłki
  • wprowadzaniem informacji do systemu
  • utrzymaniem porządku na magazynie

WYMAGANIA:

Oczekujemy od Ciebie:

  • chęci podjęcia pracy długoterminowej
  • komunikatywnej znajomości języka angielskiego
  • doświadczenia na produkcji lub magazynie
  • gotowości do pracy w systemie zmianowym

OFERUJEMY:

Zapewniamy Ci:

  • wynagrodzenie 13,27 Euro brutto/h (+ atrakcyjne dodatki), cotygodniowo przelewane na Twoje konto
  • dodatek wakacyjny 8,73% dochodów brutto – naliczane od godz. podstawowych
  • dostęp do platformy internetowej umożliwiającej wgląd do dokumentów tj. kontraktów, odcinków wypłat, Jaaropgaafu
  • profesjonalną obsługę przed wyjazdem (m.in. komplet informacji, umowa kierująca, pomoc w organizacji transportu)
  • opiekę koordynatora w miejscu pracy
  • w pełni wyposażone zakwaterowanie zgodne z certyfikatem SNF z darmowym WiFi (119 EU tygodniowo) oraz ubezpieczenie zdrowotne (36,85 EU tygodniowo)
  • zapewniony codzienny, bezpłatny dojazd do miejsca pracy
  • zapewniamy odpowiednią odzież i obuwie ochronne jeżeli wymaga tego Twoje stanowisko

  • organizację płatnego wyjazdu za granicę u naszego zaufanego przewoźnika lub skorzystanie z oferty przejazdu kredytowanego

  • Praca opolskie
  • Pracownik produkcji opolskie
  • Pracownik produkcji Strzelce Opolskie
  • Pracownik fizyczny Strzelce Opolskie
  • Pracownik fizyczny opolskie
  • Pracownik biurowy Strzelce Opolskie
  • Pracownik biurowy opolskie
  • opolskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 102
    18 448