Pracownik Magazynu
  • Tarnów, małopolskie
Tarnów
Yabimo
3. 9. 2024

W Yabimo stawiamy na ludzi, bo to oni są dla nas największą wartością. Wyróżnia nas jakość, wiedza i doświadczenie naszych pracowników. Jesteśmy ekspertami w dostarczaniu wykfalifikowanego personelu w przemyśle energetycznym i stoczniowym.

Obecnie do naszego zespołu w Tarnowie poszukujemy osoby na stanowisko: MAGAZYNIER.

Nie wymagamy wykształcenia, doświadczenia – liczy się chęć do pracy i zaangażowanie.

Oczekujemy:

dobrej organizacji pracy

znajomości obsługi komputera i programów Microsoft (Excel, Word)

chęci do poszerzania wiedzy w zakresie BHP związanej z pracą na tym stanowisku

podstawowej wiedzy technicznej oraz umiejętności obsługi elektronarzędzi (mile widziane)

umiejętności posługiwania się programami magazynowymi np.optima (mile widziane)

znajomości podstawowych zagadnień z logistyki oraz dystrybucji (mile widziane).

Oferujemy:

kompleksowe wdrożenie do pracy

pracę w międzynarodowej firmie

swobodę w działaniu

możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia doświadczenia.

Główne obowiązki:

szczegółowe administrowanie stanami magazynowymi firmy

planowanie oraz weryfikacja zasobów

przyjmowanie towarów i przygotowywanie ich do wysyłki

współpraca z dotychczasowymi dostawcami oraz poszukiwanie nowych

przygotowywanie wycen

koordynacja wydań i zwrotów z magazynu.

  • Praca Tarnów
  • Pracownik ochrony Tarnów
  • Pracownik socjalny Tarnów
  • Pracownik biurowy Tarnów
  • Pracownik biurowy Tarnów Opolski
  • Pracownik produkcji Tarnów Opolski
  • Pracownik produkcji Tarnów
  • Pracownik kolei Tarnów
  • Pracownik umysłowy Tarnów
  • Pracownik fizyczny Tarnów
  • Pracownik fizyczny Tarnów Opolski
  • Tarnów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584