Pracownik magazynu FASHION ŚWIEBODZIN
  • Świebodzin
Świebodzin, Świebodzin, lubuskie, Polska
PROJECT PLUS HR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
28. 5. 2024
27,70 zł za roboczogodzinę brutto
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska
Praca dla lidera branży fashion, Świebodzin. - Przepakowywanie odzieży, obuwia oraz akcesoriów - Sortowanie towarów i kontrola jakości - Przygotowanie towarów do wysyłki
Wymagania stanowiska
- Motywacja do pracy i zaangażowanie - Gotowość do pracy w systemie zmianowym - Podstawowa obsługa komputera - Samodzielność w działaniu - Uczciwość
Oferujemy
- Zapewniamy pracę od zaraz – umowa zlecenie - Organizujemy stabilną, stałą pracę - Pracę w systemie 2 zmianowym (6:00-14:00 / 14:00-22:00) - Wynagrodzenie: od 27,70 zł brutto / godz. + PREMIA do 1000 zł brutto / m-c - Atrakcyjny system premiowy osiągalny od pierwszego miesiąca pracy - Możliwa dopłata do zakwaterowania (Zakwaterowanie w spokojnej okolicy blisko miejsca pracy) - Pracę w dynamicznym i bardzo przyjaznym zespole - Elastyczny grafik dostosowany do Twoich potrzeb - Możliwość pracy w soboty - Szkolenie i wdrożenie do pracy - Wyższa stawka dla studentów oraz osób przed 26 rokiem życia
Tylko z naszą agencją: - Dla cudzoziemców pomoc w legalizacji zatrudnienia i pobytu w PL - Opieka koordynatora i pełne wsparcie działu administracji na miejscu w Świebodzinie - Możliwość awansu zawodowego (certyfikacja na UDT)

  • Praca Świebodzin
  • Pracownik produkcji Świebodzin
  • Pracownik fizyczny Świebodzin
  • Pracownik biurowy Świebodzin
  • Świebodzin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851