Pracownik magazynu dystrybucji
  • Zabrze
Zabrze, Zabrze, Śląskie, Polska
KŁOS Piekarnia Braci Kurzyca Sp. k.
23. 5. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • kompletowanie wyrobów piekarniczo – cukierniczych według zamówienia,
  • dbanie o porządek na swoim stanowisku.

Ponadto razem z nami będziesz:

  • uczyć się,
  • współtworzyć zgrany Zespół,
  • z chęcią przychodzić do pracy.

WYMAGANIA:
  • obsługa komputera albo tabletu,
  • skrupulatne podejście do obowiązków – liczenie i sprawdzanie towaru,

Oczekujemy od Ciebie, abyś:

  • był/była otwarty/-a na naukę i zdobywanie nowych doświadczeń,
  • odpowiedzialny/-a i skrupulatnie wykonywał/-a powierzone zadania,
  • pracował/-a zespołowo,
  • dbał/-a o dobrą komunikację (w naszym Zespole jesteśmy dla siebie uprzejmi i szanujemy się zawsze)

OFERUJEMY:

- wynagrodzenie ustalane wobec kompetencji i doświadczenia kandydata,

- atrakcyjny system premiowy (mamy kilka rodzajów premii, w tym premia absencyjna, świąteczna),

- stabilne zatrudnienie (doświadczenia z czasów pandemii pokazały, że potrafimy zapewnić ten standard) i bardzo dobre warunki pracy (np. klimatyzowane lub wentylowane pomieszczenia, wysokiej jakości odzież firmowa, sprzęt do pracy wysokiej jakości),

- liczne benefity: ubezpieczenie na życie, pakiet medyczny, 25% zniżki na zakupy w firmowych piekarniach i sklepach,

- szkolenia (uczymy się od najlepszych na rynku technologów i specjalistów),

- wsparcie doświadczonego trenera wewnętrznego oraz kierownika,

- integracja pracownicza (spotkania, wyjazdy w czasie których budujemy relacje i zaufanie do siebie),

- możliwość zgłaszania pomysłów i sugestii,

- konkursy pracownicze.

  • Praca Zabrze
  • Pracownik kolei Zabrze
  • Pracownik umysłowy Zabrze
  • Pracownik fizyczny Zabrze
  • Pracownik ochrony Zabrze
  • Pracownik produkcji Zabrze
  • Pracownik socjalny Zabrze
  • Pracownik biurowy Zabrze
  • Pracownik na wysokościach Zabrze
  • Pracownik instytucji kultury Zabrze
  • Pracownik administracyjno - biurowy Zabrze
  • Zabrze - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    102 073
    17 509