Pracownik magazynu DPD || Start nawet od zaraz!
  • Przechód
opolskie, Przechód, opolskie, Polska
OTTO Work Force
30. 9. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • *LEKKIE ZADANIA*

    • Załadunek/rozładunek przesyłek
    • Sortowanie paczek
    • Skanowanie paczek
    • Etykietowanie opakowań
    • Kontrola jakości

Pracujemy od poniedziałku do piątku, na zmiany popołudniowe, wieczorne i nocne; istnieje możliwość pracy w weekendy. Masz również możliwość pracy w niepełnym wymiarze godzin, głównie w poniedziałki i wtorki. Otrzymasz premie za pracę wieczorową, nocną i weekendową.

WYMAGANIA:
  • Sprawność fizyczna
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

OFERUJEMY:
  • Atrakcyjna stawka godzinowa: 14.82 EUR brutto (13.68 EUR +8.33% dodatek wakacyjny)
  • Umowa o pracę tymczasową na warunkach holenderskich
  • Płatności na czas
  • Program lojalnościowy
  • Tygodniowe wynagrodzenie
  • Formalności związane z zatrudnieniem online
  • Nowoczesne zakwaterowanie
  • Aplikacja myOTTO
  • Pomoc techniczna 24/7
  • Zapewniony transport do/z pracy
  • Ubezpieczenie medyczne

  • Praca opolskie
  • Pracownik biurowy opolskie
  • Pracownik fizyczny Strzelce Opolskie
  • Pracownik biurowy Strzelce Opolskie
  • Pracownik fizyczny opolskie
  • Pracownik produkcji opolskie
  • Pracownik produkcji Strzelce Opolskie
  • opolskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    103 518
    20 132