Pracownik Magazynu do przyuczenia - Gliwice
  • Zabrze
Zabrze, Zabrze, śląskie, Polska
AGENCJA ZATRUDNIENIA KS SERVICE SPÓŁKA AKCYJNA
10. 9. 2024

Dla naszego wieloletniego klienta z branży logistycznej aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Pracownik Magazynu / GLIWICE

Firma posiadająca 170 oddziałów na całym świecie jest odpowiedzialna za koordynację międzynarodowych przedsięwzięć logistycznych. W Polsce znajdują się 3 centra logistyczne wspierające branże samochodową. Oddział w Gliwicach zajmuje się magazynowaniem, dostawami i wysyłkami stali dla największych koncernów samochodowych.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie 5050 zł brutto + dodatek za pracę w godzinach nocnych 20%,
  • dla osób posiadających UDT na suwnice podstawa wynosi 5550 zł brutto + dodatek za pracę w godzinach nocnych,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • pracę na 3 zmiany (6:00-14:00/ 14:00-22:00/ 22:00-6:00) od poniedziałku do piątku,
  • szkolenia i egzamin UDT dla zaangażowanych pracowników,
  • oraz pomoc koordynatora na każdym etapie rekrutacji i zatrudnienia.

Zadania:

  • prace magazynowe,
  • przyjmowanie towaru (kontrola dostaw),
  • przygotowywanie towaru do wysyłki na podstawie dokumentacji.

Wymagamy:

  • mile widziane doświadczenie jako pracownik magazynowy,
  • mile widziane UDT na suwnice i wózki widłowe.

Zainteresowała Cię nasza oferta? Wyślij swoje CV jeszcze dzisiaj!

Masz pytania? Zadzwoń: 503 075 956

Zapraszamy do współpracy – zespół Agencji Zatrudnienia KS Service S.A. wpis do KRAZ 23286

Jak wygląda proces rekrutacji?

  • Kontakt telefoniczny z kandydatem- przedstawienie oferty oraz warunków zatrudnienia,
  • Rekomendacja,
  • Spotkanie w siedzibie firmy,
  • Decyzja.

  • Praca Zabrze
  • Pracownik kolei Zabrze
  • Pracownik umysłowy Zabrze
  • Pracownik fizyczny Zabrze
  • Pracownik ochrony Zabrze
  • Pracownik produkcji Zabrze
  • Pracownik biurowy Zabrze
  • Pracownik socjalny Zabrze
  • Pracownik na wysokościach Zabrze
  • Pracownik instytucji kultury Zabrze
  • Pracownik administracyjno - biurowy Zabrze
  • Zabrze - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536