Pracownik magazynu
  • Olsztyn
Olsztyn, Olsztyn, warmińsko-mazurskie, Polska
Intraservis Group sp. z o.o.
26. 5. 2024

Lider rynku mrożonek w Polsce zaprasza do współpracy pracowników magazynowych w Olsztynie.

Obowiązki

  • kompletacja towaru i przygotowanie go do wysyłki;
  • układanie towaru w chłodniach;
  • kontrola okresów przechowywania towarów.

Wymagania

  • odpowiedzialność;
  • chęci do pracy.

Oferujemy

  • Praca w systemie 2-zmianowym: 06:00-14:00 i 14:00-22:00.
  • Stawka godzinowa 22,50 zł netto. Wynagrodzenie miesięczne od 3780 do 4725 zł netto.
  • Wynagrodzenie godzinowe dla studenta do 26 roku życia (brutto = netto) 29,07 zł. Wynagrodzenie miesięczne 4880 - 6100 zł netto.

  • Praca w temperaturach od -21 do +10 stopni.

  • Praca Olsztyn
  • Pracownik fizyczny Olsztyn
  • Pracownik ochrony Olsztyn
  • Pracownik produkcji Olsztyn
  • Pracownik socjalny Olsztyn
  • Pracownik biurowy Olsztyn
  • Pracownik kolei Olsztyn
  • Pracownik umysłowy Olsztyn
  • Pracownik administracyjno - biurowy Olsztyn
  • Pracownik utrzymania ruchu Olsztyn
  • Pracownik ds. administracji Olsztyn
  • Olsztyn - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    97 510
    17 064