Pracownik Magazynu
  • Konotopa, k./ Piastowa
mazowieckie, Konotopa, k./ Piastowa, mazowieckie, Polska
Zing S. A.
8. 6. 2024

ZING jest jednym z największych polskich dystrybutorów papieru oraz surowców przeznaczonych do produkcji opakowań i materiałów do komunikacji wizualnej.

ZING oferuje najwyższej jakości serwis, oparty na szerokiej wiedzy produktowej, wsparciu technicznym oraz logistycznym dostępnym w każdej siedzibie naszej firmy. W związku z dynamicznym rozwojem Spółki poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Opis stanowiska:

  • Przyjmowanie i wydawanie towarów
  • Kompletacja zamówień
  • Pracę zmianową od poniedziałku do piątku
  • rozładunek towaru
  • dbałość o prawidłowy obieg dokumentów

Wymagania:

  • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych
  • samodzielność i odpowiedzialność
  • potrafiących bardzo dobrze organizować swoją pracę

Oferujemy:

  • konkurencyjne wynagrodzenie
  • zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • dodatkowe benefity tj. Karty MultiSport, dodatki, bony pieniężne

  • Praca mazowieckie
  • Pracownik fizyczny Wysokie Mazowieckie
  • Pracownik fizyczny mazowieckie
  • Pracownik produkcji mazowieckie
  • Pracownik produkcji Wysokie Mazowieckie
  • Pracownik biurowy Wysokie Mazowieckie
  • Pracownik biurowy mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080