Pracownik Magazynu
  • Łęczyca
Łęczyca, Łęczyca, łódzkie, Polska
E-WORK HR COMPANY POLAND SP Z O.O.
30. 5. 2024

Dla naszego Klienta - jednej z największych firm oferujących usługi dystrybucji krajowej i międzynarodowej oraz kompleksowe usługi logistyczne - poszukujemy kilku pracowników na stanowisko:Pracownik Magazynu

Twój zakres obowiązków

  • Kompletacja towaru,
  • Pakowanie zamówień,
  • Praca ze skanerem,
  • Załadunek/Rozładunek przy użyciu transportu ręcznego,
  • Wsparcie pozostałych procesów magazynowych.

Wymagania pracodawcy

  • Prawo jazdy kat. B – warunek konieczny,
  • Aktualne badania sanepid - mile widziane,
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie 2-3-zmianowym,
  • Znajomość j. polskiego na poziomie komunikatywnym.
  • Doświadczenie w pracy na Magazynie,
  • Umiejętność obsługi skanery.

Pracodawca oferuje

  • Praca po 8h 2-3 zmiany od Poniedziałku do Piątku (Głównie 6.00/14.00),
  • Możliwość pracy dodatkowo w sobotę,
  • Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia,
  • Transport pracowniczy lub dopłata za własny dojazd
  • Dodatkowy bonus pieniężny za polecenie pracowników (200,00 zł netto).

  • Po więcej informacji zachęcamy do kontaktu telefonicznego: 515-109-010

  • Praca Łęczyca
  • Pracownik produkcji Łęczyca
  • Pracownik produkcji Łęczyce
  • Pracownik fizyczny Łęczyce
  • Pracownik fizyczny Łęczyca
  • Pracownik biurowy Łęczyce
  • Pracownik biurowy Łęczyca
  • Łęczyca - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851