Pracownik magazynu
  • Gdańsk
Gdańsk, Gdańsk, pomorskie, Polska
Instore Solution Services Polska sp. z o.o.
14. 7. 2024

Firma Instore Solution Services Polska UA Sp. z o.o. - jesteśmy Agencją Zatrudnienia (nr rejestru agencji zatrudnienia 15486), która zajmuje się profesjonalną obsługą w zakresie pracy tymczasowej.Obecnie dla naszego klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:Stanowisko: Pracownik magazynuMiejsce wykonywania pracy: Gdańsk-Bysewo/ Kokoszki

Obowiązki

  • segregacja i sortowanie wieszaków,
  • pakowanie do kartonów,
  • prace pomocnicze na magazynie.

Wymagania

  • chęci do pracy,
  • dyspozycyjność,
  • odpowiedzialność i sumienność,
  • gotowość do pracy fizycznej brak problemów zdrowotnych,
  • bardzo dobry wzrok.

Oferujemy

  • legalne zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia,
  • pracę w systemie trzyzmianowym 6/14 14/22 22/6,
  • wynagrodzenie od 29,50 zł brutto na godzinę,
  • stawka dla studentka brutto=netto,
  • terminową wypłatę wynagrodzenia na konto bankowe,
  • owoce dla pracowników,
  • karty podarunkowe za wyniki i frekwencję.

  • Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV.
  • Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi na wybrane oferty.

  • Praca Gdańsk
  • Pracownik biurowy Gdańsk
  • Pracownik biurowy Pruszcz Gdański
  • Pracownik biurowy Nowy Dwór Gdański
  • Pracownik biurowy Starogard Gdański
  • Pracownik biurowy gdański
  • Pracownik kolei Gdańsk
  • Pracownik umysłowy Gdańsk
  • Pracownik socjalny Gdańsk
  • Pracownik fizyczny Gdańsk
  • Pracownik fizyczny Pruszcz Gdański
  • Gdańsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 326
    19 941