Pracownik Magazynu
  • Łańcut, ul. Podzwierzyniec 29
podkarpackie, Łańcut, ul. Podzwierzyniec 29, podkarpackie, Polska
G8 S.A.
9. 5. 2024

Poszukujemy ludzi, którzy nie boją się wyjść poza schemat. Nie jesteśmy zwykłym sklepem  z garniturami czy sieciowym sklepem odzieżowym. Każdego dnia tworzymy unikalne doświadczenia zakupowe i sprzedajemy emocje. LANCERTO to coś więcej niż ubrania, to pasja i przygoda, ale przede wszystkim możliwość wyrażenia siebie poprzez modę!

Nie boimy się patrzeć w przyszłość i budować nowych trendów, ale jednocześnie bazujemy na solidnym ponad 15 letnim doświadczeniu i każde zdanie naszych Klientów jest wyjątkowo ważne. To dzięki nim nasze produkty w każdej nowej kolekcji są coraz lepsze.

Ze względu na ciągły rozwój aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • przyjmowanie dostaw towaru oraz ich weryfikacja pod względem jakościowym i ilościowym,
  • rozmieszczanie towarów w magazynie,
  • przygotowywanie opakowań do wysyłki towaru,
  • kompletowanie oraz wydanie towarów,
  • przygotowywanie wysyłek,
  • obsługa przesyłek kurierskich przychodzących i wychodzących.

Wymagania:

  • doświadczenie w pracach magazynowych oraz w kompletowaniu zamówień,
  • wykształcenie minimum średnie,
  • sumienność i dobra organizacja pracy,
  • dokładność, pracowitość,
  • umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

  • ciekawą pracę w środowisku mody,
  • pracę w firmie o stabilnej i ugruntowanej pozycji na rynku,
  • dofinansowanie do posiłków w formie karty Lunchpass,
  • wynagrodzenie w wysokości 4242,00 zł brutto.

  • Praca podkarpackie
  • Pracownik produkcji podkarpackie
  • Pracownik biurowy podkarpackie
  • Pracownik fizyczny podkarpackie
  • podkarpackie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 631
    18 246