Pracownik Magazynu
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
6. 6. 2024

Posiadasz doświadczenie na magazynie? Jesteś sumienny i dokładny? Praca w systemie 3-zmianowym nie jest dla Ciebie problemem?

Zgłoś się do nas już dziś! Mamy dla Ciebie idealną ofertę pracy w międzynarodowej firmie z branży FMCG.

Lokalizacja: Warszawa, Praga Północ.

ZAAPLIKUJ przez formularz., ZADZWOŃ lub WYŚLIJ SMS O TREŚCI MAGAZYN, na numer ukryty pod przyciskiem Zadzwoń/SMS (po prawo ekranu), a my do Ciebie oddzwonimy i opowiemy o szczegółach.

Oczekujemy

  • książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych
  • uprawnień UDT do obsługi wózków widłowych
  • gotowości do pracy w systemie zmianowym

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • wynagrodzenie zawsze na czas
  • premię 700 zł brutto, dodatek za godziny nocne
  • umowę o pracę tymczasową (opłacony ZUS, urlop, świadczenia)
  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego
  • atrakcyjny pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, karta sportowa)

Zadania

  • załadunek i rozładunek samochodów
  • przyjmowanie i wydawanie towarów klientom wewnętrznym i zewnętrznym
  • poprawna kontrola towarów podczas przyjęcia i wydania pod kątem jakościowym i ilościowym
  • odpowiednie rozmieszczenie towarów na magazynie
  • przestrzeganie zasad BHP i standardów GMP
  • dbanie o powierzony sprzęt

  • Praca Warszawa
  • Pracownik fizyczny Warszawa
  • Pracownik produkcji Warszawa
  • Pracownik ochrony Warszawa
  • Pracownik socjalny Warszawa
  • Pracownik biurowy Warszawa
  • Pracownik kolei Warszawa
  • Pracownik umysłowy Warszawa
  • Pracownik administracyjno - biurowy Warszawa
  • Pracownik utrzymania ruchu Warszawa
  • Pracownik ds. administracji Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080