Pracownik magazynu
  • Siewierz
Siewierz, Siewierz, śląskie, Polska
InterKadra Sp. z o.o.
9. 8. 2024
Informacje o stanowisku

InterKadra Sp. z o.o. - {{offer.position}

Lokalizacja
Siewierz
Pracodawca
Dodano
07.08.2024
Numer referencyjny
MAG/062024/KAT

Twoje zadania będą obejmować:

  • przeprowadzanie załadunku i rozładunku towarów
  • ręczna obsługa ładunków
  • skanowanie paczek

Czego od Ciebie oczekujemy?

  • gotowości do pracy w systemie dwuzmianowym
  • dobrej kondycji fizycznej,
  • zręczności manualnej,
  • motywacji do pracy i zaangażowania,
  • dokładności i precyzji.

Co możemy zaoferować?

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową
  • Atrakcyjne wynagrodzenie + premie
  • Odzież roboczą zapewnianą na miejscu
  • Dofinansowanie transportu z różnych lokalizacji min. takich jak: Dąbrowa Górnicza, Myszków, Koziegłowy, Zawiercie, Ogrodzieniec, Poręba, Sosnowiec, Boguchwałowice

InterKadra to agencja pracy tymczasowej i doradztwa personalnego z 18-letnim doświadczeniem na rynku. Jesteśmy firmą godną zaufania! Oferujemy pracę dostosowaną do Twoich kwalifikacji i potrzeb.

Nr 3372 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia.

Aktualnie dla Naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

  • Praca Siewierz
  • Pracownik biurowy Siewierz
  • Pracownik fizyczny Siewierz
  • Pracownik produkcji Siewierz
  • Siewierz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544