Pracownik magazynu
  • Ołtarzew
, Ołtarzew, Masovian Voivodeship, Polska
PHOENIX Pharma Polska Sp. z o.o.
10. 10. 2024

Miejsce pracy: Ołtarzew (pow. warszawski zachodni)

Twój zakres obowiązków

  • Rozładunek środka transportu
  • Rozłożenie towaru na odpowiednich miejscach magazynowych
  • Przygotowanie towarów do wydania
  • Wykonywanie poleceń bezpośredniego przełożonego w zakresie wynikającym z zajmowanego stanowiska

Nasze wymagania

  • Wykształcenie minimum zawodowe
  • Zdolność do pracy na wysokości powyżej 3 metrów
  • Dyspozycyjność
  • Uczciwość i dokładność
  • Umiejętność pracy w zespole

Mile widziane

  • Doświadczenie w pracy na magazynie

To oferujemy

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Pracę w nowoczesnym, klimatyzowanym magazynie
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Pracę w systemie dwuzmianowym (bez zmiany nocnej, weekendy wolne)
  • Pakiet benefitów pracowniczych (kartę Multisport, opiekę medyczną, dofinansowanie posiłków, wczasy pod gruszą)

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • spotkania integracyjne
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • bony żywieniowe
  • dofinansowanie wypoczynku
  • paczki świąteczne
  • możliwość uzyskania uprawnień

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aktualnego CV.

Spółka „PHOENIX Pharma Polska” będącą częścią Grupy PHOENIX, jednego z największych koncernów dystrybucyjnych w Unii Europejskiej, poszukuje pracownika na stanowisko:

Pracownik Magazynu

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez PHOENIX Pharma Polska Sp. z o. o. z siedzibą w Konotopie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662) oraz Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE”.

- Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

106 572
18 690