Pracownik Magazynu
  • Tarnowo Podgórne
Tarnowo Podgórne, Tarnowo Podgórne, Wielkopolskie, Polska
Bruno-Tassi
6. 6. 2024
Informacje o stanowisku

Hurtownia mięsa i wędlin Bruno-Tassi
w Sadach k/Poznania zatrudni :
MAGAZYNIERA
Obowiązki:
- przyjęcie i rozłożenie towaru w magazynie,
- kompletowanie zamówień,
- dbanie o prawidłową rotację towaru,
- obsługa skanera,
- dbanie o porządek na magazynie,
- zaangażowanie w wykonywaniu powierzonych obowiązków. Wymagania:
- gotowość do pracy
- dyspozycyjność
- sumienność
- umiejętność pracy w zespole,
- mile widziana książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych Oferujemy:
- umowa o pracę
- Stabilność zatrudnienia
- praca w systemie zmianowym
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres e-mail, kontakt
telefoniczny lub bezpośrednio w oddziale firmy w godz.10:00-14:00:
ul. Logistyczna 15, Sady, 62-080 Tarnowo Podgórne.
Odpowiadamy tylko na wybrane oferty.
Prosimy o dopisanie klauzuli :
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej
ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji
zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

  • Praca Tarnowo Podgórne
  • Pracownik biurowy Tarnowo Podgórne
  • Pracownik fizyczny Tarnowo Podgórne
  • Pracownik produkcji Tarnowo Podgórne
  • Tarnowo Podgórne - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 956
    15 055