Pracownik magazynu
  • Mierzyn
, Mierzyn, West Pomeranian Voivodeship, Polska
Demant
13. 9. 2024

Do naszego Centrum Dystrybucji poszukujemy pracowników magazynowych zajmujących się dostarczaniem materiału do wysyłki i na produkcję, kompletacją palet oraz realizacją zapotrzebowania. Proces rekrutacyjny skracamy do niezbędnego minimum, czasem jest to nawet kilka dni od Twojego telefonu do I dnia pracy.

Pracując z nami otrzymasz

  • wynagrodzenie 4500 zł +200 zł nagroda frekwencyjna/premia uznaniowa,
  • podwyższony dodatek za pracę w porze nocnej,
  • gwarantowany proces szkoleniowy, który wdroży Cię w Twoje obowiązki,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę od pierwszego dnia zatrudnienia
  • zagwarantowany i bezpłatny dojazd do pracy naszymi autobusami z całego Szczecina (również Prawobrzeże) oraz Polic,
  • szeroki pakiet benefitów m.in. wczasy pod gruszą, darmowe gorące napoje, darmowa prywatna opieka medyczna, dopłaty do okularów, możliwość zakupu aparatu słuchowego w specjalnej, niższej cenie, ekwiwalent za pranie, stołówka z bufetem oraz siłownia wewnątrz firmy, a także wiele innych,
  • niepowtarzalną atmosferę,
  • unikalne doświadczenia zawodowe oraz możliwości rozwoju.

Jakie zadania czekają na Ciebie?

  • kompletowanie zamówień
  • odbiór i układanie towarów
  • pakowanie i wysyłka zamówień
  • przygotowywanie towaru do wysyłki
  • obsługa komputera

Idealnie jeśli:

  • chciałbyś/chciałabyś pracować w jednym z najbardziej zaawansowanych technologicznie magazynów w Polsce i w Europie,
  • ciekawi Cię dostarczanie produktów i akcesoriów na cały świat jako część globalnego łańcucha dostaw,
  • nie masz problemu z obsługą komputera (Excel, Word)
  • jesteś elastyczny/a (praca jest w trybie zmianowym),
  • umiesz pracować w zespole, ale także indywidualnie,
  • jesteś zorientowany/a na realizację zadań,
  • lubisz wyzwania i wykorzystywanie okazji do usprawnień,
  • monotonia w pracy jest Ci obca,
  • nie ma dla Ciebie rzeczy niemożliwych.

To czekamy właśnie na Ciebie !

- Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

110 929
20 567