Pracownik magazynu
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, dolnośląskie, Polska
Asistwork Sp z o.o.
29. 8. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Nasze wymagania

  • chęć do pracy oraz zaangażowania w powierzone obowiązki
  • pozytywne nastawienie
  • doświadczenie w pracy w magazynie lub branży produkcyjnej będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową (płatny urlop, odprowadzane składki ZUS, ubezpieczenie chorobowe)
  • możliwość zatrudnienia bezpośrednio pod strukturami Firmy TJX
  • wynagrodzenie miesięczne: 5450,00 zł brutto plus dodatek za pracę w godzinach nocnych (8 zł brutto do każdej przepracowanej godziny)
  • pracę w systemie 3-zmianowym: 6:00-14:00 / 14:00-22:00 /14:00-22:00 od poniedziałku do piątku
  • wolne weekendy, abyś mógł/a spędzić czas z rodziną i znajomymi
  • przyjazną atmosferę, wysoką kulturę pracy oraz wspólne celebrowanie okazji (Dzień kobiet, Mikołajki, Bal itp)
  • wysokie standardy bezpieczeństwa i komfortowe warunki pracy: brak hałasu, przestronny i czysty magazyn, nowoczesny sprzęt i wyposażenie stanowisk pracy, wygodna odzież robocza, bliskość kantyny
  • bezpłatny parking pracowniczy na terenie firmy
  • stałą i rzetelną opiekę koordynatora
  • dofinansowanie posiłków bez limitów oraz świeże owoce trzy razy w tygodniu
  • dogodna lokalizacja miejsca pracy (ul. Kiełczowska 74), dojazd autobusem linii: N, 131, 150, 252 (nocny)

  • Praca Wrocław
  • Pracownik ochrony Wrocław
  • Pracownik socjalny Wrocław
  • Pracownik biurowy Wrocław
  • Pracownik produkcji Wrocław
  • Pracownik kolei Wrocław
  • Pracownik umysłowy Wrocław
  • Pracownik fizyczny Wrocław
  • Pracownik administracyjno - biurowy Wrocław
  • Pracownik utrzymania ruchu Wrocław
  • Pracownik ds. administracji Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584