Pracownik magazynu
  • Strzelin
Strzelin, Strzelin, dolnośląskie, Polska
Gi Group Poland S.A.
2. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta - wiodącej firmy w branży elektronicznej, poszukujemy pracowników na stanowisko magazyniera.

Miejsce pracy: Pietrzykowice

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową,
  • możliwość skorzystania z odpłatnego dojazdu pracowniczego
  • wynagrodzenie 5000 zł brutto

Zadania:

  • rozładunek i weryfikacja dostaw
  • kompletacja zamówień
  • przygotowywanie towaru do wysłania

Wymagania:

  • dyspozycyjność do pracy dwuzmianowej
  • prawo jazdy kat. B
  • umiejętności obsługi komputera
  • nie oczekujemy doświadczenia - wszystkiego Cię nauczymy!

Aplikuj już teraz i stań się częścią dynamicznego środowiska w którym Twoja praca ma znaczenie!

Administratorem Danych Osobowych jest Gi Group Poland S.A., z siedzibą w Warszawie, ul. Sienna 75, 00-833 Warszawa oraz podmioty wskazane w Polityce Prywatności. Z Inspektorem Ochrony Danych Osobowych można skontaktować używając adresu: iod@gigroup.com lub pisemnie na adres siedziby. Dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacji (podstawa prawna: art. 22(1) § 1 ustawy z dnia 26.06.1974 r. - Kodeks pracy w zw. z art. 6 ust. 1 lit. c lub lit. a (w zakresie przetwarzania danych w oparciu o zgodę). Rozporządzenia z dnia 27 kwietnia 2016 r. Rozporządzenie RODO w ramach realizacji obowiązku prawnego ciążącego na administratorze danych. Podanie danych oraz wyrażenie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne, ale konieczne do wzięcia udziału w prowadzonej rekrutacji. Czas przechowywania danych: powierzone dane osobowe będą przechowywane do czasu prowadzonych rekrutacji - nie dłużej niż 48 miesięcy od ostatniej aktywności użytkownika albo do momentu odwołania wyrażonej zgody. Przewidywane kategorie odbiorców danych: osoby zajmujące się rekrutacją oraz decydujące o zatrudnieniu, dział kadr i płac oraz osoby odpowiadające za nadzór IT, nadzór nad poprawnością działań rekrutacyjnych w tym prawnicy. Przysługujące prawa: masz prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych dotyczących swojej osoby, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, cofnięcia wyrażonej zgody, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Pełną informacją odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj. Informujemy, że wewnętrzna procedura dokonywania zgłoszeń naruszeń prawa i podejmowania działań następczych (Procedura dot. zgłoszeń sygnalistów) jest dostępna na stronie internetowej pod następującym adresem https://pl.gigroup.com/dla-pracownikow/sygnalisci Zgłoszeń w trybie przewidzianym w Procedurze dot. zgłoszeń sygnalistów można dokonać pod następującym adresem: https://gigroupholding.vco.ey.com/
Gi Group jest jedną z największych agencji pracy i doradztwa personalnego na świecie. Firma zapewnia kompleksowe usługi w zakresie rekrutacji pracowników wszystkich szczebli, stałego i czasowego zatrudnienia oraz outsourcingu. Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

  • Praca Strzelin
  • Pracownik fizyczny Strzelin
  • Pracownik biurowy Strzelin
  • Pracownik produkcji Strzelin
  • Strzelin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 108
    21 116