Pracownik Magazynu
  • Stryków
Stryków, Stryków, Łódź Voivodeship, Polska
e-work HR Company Poland Sp.z o.o
6. 6. 2024

Miejsce pracy: Stryków

Rekrutujemy dla

Dla naszego Klienta - jednej z największych firm oferujących usługi dystrybucji krajowej i międzynarodowej oraz kompleksowe usługi logistyczne - poszukujemy kilku pracowników na stanowisko:

Pracownik Magazynu – bez UDT!

Twój zakres obowiązków

  • Kompletacja towaru,
  • Pakowanie zamówień,
  • Praca ze skanerem,
  • Załadunek/Rozładunek przy użyciu transportu ręcznego,
  • Wsparcie pozostałych procesów magazynowych.

Wymagania pracodawcy

  • Prawo jazdy kat. B – warunek konieczny,
  • Aktualne badania sanepid,
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie 2-3-zmianowym,
  • Znajomość j. polskiego na poziomie komunikatywnym.

Mile widziane

  • Doświadczenie w pracy na Magazynie,
  • Umiejętność obsługi skanery.

Pracodawca oferuje

  • Praca po 8h 2-3 zmiany od Poniedziałku do Piątku (Głównie 6.00/14.00),
  • Możliwość pracy dodatkowo w sobotę,
  • Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia,
  • Transport pracowniczy z Łęczycy i Ozorkowa,
  • Dodatkowy bonus pieniężny za polecenie pracowników (200,00 zł netto).

Agencja Pracy Tymczasowej e-work HR Company Poland Sp. z o.o (wpis do ewidencji agencji zatrudnienia nr 491).

1) Oświadczam, że zapoznałem się z Informacją dla Kandydatów do Pracy dostępną pod adresem: www.e-workhrcompany.pl/privacy-policy/ Akceptuję, aby moje dane osobowe zostały udostępnione transgranicznie przez E-work S.p.A., E-work HR Company Poland Sp. z o.o. i ProTempore Sagl w celu poszukiwania pracy i rekrutacji. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę.2) Wyrażam zgodę na wykorzystanie moich danych przez E-work S.p.A., E-work HR Company Poland Sp. z o.o. i ProTempore Sagl w celu informowania o usługach własnych, przy wykorzystaniu poczty, email, SMS, MMS, połączeń telefonicznych oraz przy wykorzystaniu innych środków. W każdej chwili, mogę wycofać swoją zgodę.

  • Praca Stryków
  • Pracownik produkcji Stryków
  • Pracownik fizyczny Stryków
  • Pracownik biurowy Stryków
  • Stryków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    82 870
    15 696