Pracownik Magazynu
  • Tarnowo Podgórne
Tarnowo Podgórne, Tarnowo Podgórne, Wielkopolskie, Polska
GOMEZ
1. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Poszukujemy osób na stanowisko: PRACOWNIK MAGAZYNU
Lokalizacja: Swadzim, św. Mikołaja 1
ZAKRES OBOWIĄZKÓW
- sprawdzanie stanów magazynowych
- etykietowanie towaru
- kompletowanie zamówień, czynności związane z wysyłką towaru
- prawidłowe rozmieszczanie towaru w magazynie
- uczestnictwo w inwentaryzacji oraz innych pracach magazynowych
OFERUJEMY
- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie-umowę o pracę
- pracę w systemie dwuzmianowym (zmiana ranna 5:45-13:45/zmiana popołudniowa 14:00-22:00)
- pracę od poniedziałku do piątku + możliwe wybrane weekendy (6:00-14:00)
- stawka od 28,10zł/h brutto
- możliwość awansu w strukturach firmy
OCZEKIWANIA
- dyspozycyjność do pracy w pełnym wymiarze godzin
- dobra organizacja pracy własnej oraz uczciwość
- odpowiedzialność za powierzone zadania
- inicjatywa i zaangażowanie
Jeśli wyrażasz zgodę na udział także w przyszłych rekrutacjach, zamieść w dokumentach rekrutacyjnych następujące oświadczenie:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w toku rekrutacji na potrzeby procesu rekrutacji spółek z Grupy Gomez oraz na przechowywanie moich danych i przetwarzanie ich przez spółki z Grupy Gomez na potrzeby przyszłych rekrutacji, a także akceptuję Politykę prywatności | HR Gomez Rekrutacja.

  • Praca Tarnowo Podgórne
  • Pracownik fizyczny Tarnowo Podgórne
  • Pracownik biurowy Tarnowo Podgórne
  • Pracownik produkcji Tarnowo Podgórne
  • Tarnowo Podgórne - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    100 078
    19 667