Pracownik magazynu
  • Cieszyn
Cieszyn, Cieszyn, Śląskie, Polska
CELMA INDUKTA Spółka Akcyjna
12. 4. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • przyjmowanie do magazynu i wydawanie materiałów lub półfabrykatów dla produkcji,
  • przewożenie materiałów lub półfabrykatów na pola odkładcze,
  • ewidencja stanów magazynowych w systemie informatycznym.

WYMAGANIA:
  • wykształcenie zawodowe lub średnie,
  • umiejętność obsługi komputera,
  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych – warunek konieczny,
  • otwartość na wiedzę, chęć do podnoszenia swoich kwalifikacji i umiejętności,
  • zdolność do samodzielnej pracy

OFERUJEMY:
  • pracę w rozwijającej się, zorientowanej na nowoczesne technologie firmie,
  • zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu pracy na podstawie umowy o pracę,
  • możliwość podwyższania swoich kwalifikacji poprzez system szkoleń,
  • trwałość zatrudnienia,
  • świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych,
  • przyjazną atmosferę w pracy.

  • Praca Cieszyn
  • Pracownik fizyczny Cieszyn
  • Pracownik produkcji Cieszyn
  • Pracownik biurowy Cieszyn
  • Cieszyn - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 161
    18 749