Pracownik Magazynu
  • Suwalki
Suwałki, Suwalki, Podlaskie Voivodeship, Polska
FABRYKI MEBLI „FORTE” S.A.
6. 6. 2024

Miejsce pracy: Suwałki

Twój zakres obowiązków

  • Kompletacja zamówień, etykietowanie
  • Obsługa wózka widłowego
  • Udział w inwentaryzacji stanów magazynowych zgodnie ze standardami firmy
  • Obsługa terminala, skanera oraz foliarki
  • Zabezpieczanie skompletowanych palet
  • Dbałość o porządek i przestrzeganie przepisów bezpieczeństwa oraz BHP

Nasze wymagania

  • Uprawnienia na wózki widłowe – wymóg konieczny
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • Odpowiedzialność i efektywność w działaniu
  • Nastawienie na współpracę
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

To oferujemy

  • Dofinansowanie do dwujęzycznego, przyzakładowego przedszkola „Żółty Słonik” dla dzieci pracowników w Suwałkach
  • Możliwość dołączenia do dodatkowej opieki medycznej
  • Możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie
  • Zniżki dla pracowników na zakup mebli FORTE
  • Dofinansowania świąteczne 2 razy w roku
  • Dofinansowanie do wypoczynku
  • Dofinansowanie kolonii dla dzieci pracowników
  • Bony noworoczne dla dzieci pracowników
  • Możliwość rozwoju wewnątrz organizacji m.in. w ramach rekrutacji wewnętrznych

  • Praca Suwałki
  • Pracownik produkcji Suwałki
  • Pracownik fizyczny Suwałki
  • Pracownik biurowy Suwałki
  • Suwałki - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    82 870
    15 696