PRACOWNIK MAGAZYNU - 211
  • Świdnica
Świdnica, Fabryczna 1-3, 58-100 Świdnica, powiat: świdnicki, woj: dolnośląskie
CENTRALA TECHNICZNA "ELTECH" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
2. 5. 2024
od 4 300 PLN (Wynagrodzenie brutto)
Informacje o stanowisku

GŁÓWNE ZADANIA:
Kompletacja oraz pakowanie towarów według zamówień klientów. Zabezpieczenie oraz przygotowanie towarów do wysyłki. Kontrola ilościowa i jakościowa towaru. Kontrola dokumentów z wydawanym towarem.
Przestrzeganie przepisów bezpieczeństwa i higieny pracy oraz przepisów przeciwpożarowych.
Dbanie o porządek w miejscu pracy

Inne wymagania
Wykształcenie zawodowe. Doświadczenie w pracy na stanowisku o zbliżonym zakresie obowiązków.
Dokładność, pracowitość, sumienność, rzetelność. Dobra organizacja pracy własnej, samodzielność, a jednocześnie umiejętność pracy w zespole i organizacja pracy zespołu. Zaangażowanie w wykonywane obowiązki
Wymaga się dobrej kondycji fizycznej. Mile widziane uprawnienia UDT 2WJO.
Zainteresowane osoby prosimy o składanie aplikacji na adres e-mail: marketing@eltech.com.pl
lub na adres: Centrala Techniczna ELTECH Sp. z o.o., ul. Fabryczna 1-3, 58-100 Świdnica
Kontakt tel. w godz. 8:00-15:00 - 74 858 27 13
Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Rodzaj zatrudnienia
Umowa o pracę na czas określony

System wynagradzania
Czasowy ze stawką miesięczną

Zmianowosc
dwie zmiany

Wyksztalcenia
zasadnicze zawodowe

  • Praca Świdnica
  • Pracownik fizyczny Świdnik
  • Pracownik fizyczny Świdnica
  • Pracownik produkcji Świdnica
  • Pracownik produkcji Świdnik
  • Pracownik biurowy Świdnik
  • Pracownik biurowy Świdnica
  • Świdnica - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 806
    18 864