Pracownik magazynu
  • Dąbrowa górnicza
Dąbrowa Górnicza, Dąbrowa górnicza, Śląskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
5. 9. 2024

Posiadasz doświadczenie w pracy w magazynie i masz uprawnienia na suwnicę UDT z poziomu 0? Zależy Ci na szybkim zatrudnieniu?

Szukamy właśnie Ciebie!

Aplikuj lub wyślij smsa na numer podany w ogłoszeniu o treści „SUWNICA”, a my zaprosimy Cię na spotkanie rekrutacyjne!

Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza

Oczekujemy

  • uprawnień na suwnicę UDT z pozomu 0 - warunek konieczny

  • dyspozycyjności do pracy w systemie 2-zmianowym 6:00-14:00 oraz 14:00-22:00

  • chęci do pracy

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę bezpośrednio u klienta

  • wynagrodzenie w wysokości 4300 - 4500 zł brutto (w zależności od doświadczenia)

  • do 12% premii

  • kwartalne nagrody bhp za bezwypadkowość - 300 zł brutto

  • dodatek tonażowy do do 450 zł brutto

  • wolne weekendy

  • praca na 2 zmiany 6:00-14:00 oraz 14:00-22:00

Zadania

  • wydawanie materiału z magazynu

  • cięcie materiału piłą tasmowa

  • załadunek i rozładunek materiału na/z samochodu

  • rozładunki wagonów

  • Praca Dąbrowa Górnicza
  • Pracownik fizyczny Dąbrowa Górnicza
  • Pracownik ochrony Dąbrowa Górnicza
  • Pracownik socjalny Dąbrowa Górnicza
  • Pracownik biurowy Dąbrowa Górnicza
  • Pracownik produkcji Dąbrowa Górnicza
  • Pracownik kolei Dąbrowa Górnicza
  • Pracownik umysłowy Dąbrowa Górnicza
  • Pracownik administracyjno - biurowy Dąbrowa Górnicza
  • Pracownik utrzymania ruchu Dąbrowa Górnicza
  • Pracownik ds. administracji Dąbrowa Górnicza
  • Dąbrowa Górnicza - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567