Pracownik magazynu
  • Holandia
Holandia, S-HERTOGENBOSCH, 0, Holandia
OTTO Special Staffing
23. 5. 2024

Firma jest liderem wśród dostawców zaawansowanych rozwiązań serwerowych, pamięci masowych i sieciowych dla centrów danych, chmur obliczeniowych, korporacyjnych systemów IT, Hadoop/Big Data, Hyperscale, HPC i IoT/wbudowanych klientów na całym świecie.

Jako pracownik magazynu będziesz pracować w magazynie i będziesz odpowiedzialny za pomoc w wypełnianiu podstawowych dokumentów wysyłkowych i odbiorczych, przenoszenie produktów za pomocą podnośników paletowych i wózków widłowych. Praca jest bardzo zróżnicowana, więc będziesz mieć również różne obowiązki przydzielone Ci przez lidera zespołu.

Praca będzie jednozmianowa od 9:00 do 17:30 od poniedziałku do piątku. Ogółem praca będzie realizowana w wymiarze około 32-40 godzin tygodniowo.

Firma poszukuje kandydatów, którzy są pasjonatami swojej pracy i chcą pracować w międzynarodowym zespole! W ciągu pierwszych kilku dni zostaniesz przeszkolony, aby zrozumieć proces i poznać firmę. Będziesz pracować z najnowszą technologią i będziesz zachęcany do rozwijania swojej kariery dzięki nowym możliwościom. Dołącz do tego zespołu jako pracownik magazynu!

Benefity

  • Płatności na czas
  • Płatności tygodniowe
  • Gwarantowane godziny pracy
  • Zorganizowane zakwaterowanie
  • Transport do/z pracy
  • Ubezpieczenie zdrowotne
  • Program lojalnościowy
  • Rekrutacja online
  • Aplikacja MyOTTO
  • Pomoc 24/7

Obowiązki

  • Załadunek/rozładunek ciężarówek
  • Pakowanie zamówień
  • Owijanie pudeł
  • Układanie produktów
  • Przygotowywanie zamówień pod wysyłkę

Wymagania

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Umiejętność postępowania zgodnie z instrukcjami dotyczącymi pracy
  • Zdolność do pracy samodzielnej i w zespole
  • Dostępność do pracy na dłuższy okres
  • Znajomość języka angielskiego i/albo języka niderlandzkiego

Wynagrodzenie

  • 13,45 za godzinę

  • Praca Holandia
  • Praca za granicą
  • Pracownik biurowy Holandia
  • Pracownik fizyczny Holandia
  • Pracownik ochrony Holandia
  • Pracownik produkcji Holandia

  • 102 073
    17 509