Pracownik Magazynu
  • Stryków
Stryków, Stryków, Łódzkie, Polska
Big Jobs Sp. z o.o.
14. 9. 2024

Jesteśmy biurem pracy z siedzibą w Katowicach i oddziałem we Wrocławiu. Poszukujemy osób do pracy na stanowisku Magazyniera. Praca w firmie zajmującej się dostarczaniem usług kurierskich. Miejsce pracy Swędów, k. Strykowa.
Oferujemy: • umowę zlecenie; • pracę „od zaraz”; • wynagrodzenie w wysokości 28.50 zł brutto za godz. + 1,50 zł za godz. premii jakościowej; • pracę od poniedziałku do piątku w godz. 19:00 – 3:00; • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego.
Wymagania: • chęć do pracy; • umiejętność pracy w zespole; • dokładność i odpowiedzialność za powierzone zadanie.
Zakres obowiązków: • załadunek i rozładunek przesyłek; • sortowanie.
Zachęcamy do składania aplikacji za pośrednictwem formularza kontaktowego, bądź telefonicznie.
nr KRAZ: 27986
tel. 576 600 034

  • Praca Stryków
  • Pracownik fizyczny Stryków
  • Pracownik biurowy Stryków
  • Pracownik produkcji Stryków
  • Stryków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567