Pracownik magazynu
  • Kąty Wrocławskie
Kąty Wrocławskie, Kąty Wrocławskie, dolnośląskie, Polska
Gi Group Poland S.A.
27. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta - wiodącej firmy w branży elektronicznej, poszukujemy pracowników na stanowisko magazyniera.

Miejsce pracy: Pietrzykowice

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową,
  • możliwość skorzystania z odpłatnego dojazdu pracowniczego
  • wynagrodzenie 5000 zł brutto

Zadania:

  • rozładunek i weryfikacja dostaw
  • kompletacja zamówień
  • przygotowywanie towaru do wysłania

Wymagania:

  • dyspozycyjność do pracy dwuzmianowej
  • prawo jazdy kat. B
  • umiejętności obsługi komputera
  • nie oczekujemy doświadczenia - wszystkiego Cię nauczymy!

Aplikuj już teraz i stań się częścią dynamicznego środowiska w którym Twoja praca ma znaczenie!

  • Praca Kąty Wrocławskie
  • Pracownik fizyczny Kąty Wrocławskie
  • Pracownik biurowy Kąty Wrocławskie
  • Pracownik produkcji Kąty Wrocławskie
  • Kąty Wrocławskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 069
    20 392