Pracownik magazynu – znana sieć kurierska | wymagane uprawnienia UDT
  • Sosnowiec
Sosnowiec, Sosnowiec, Śląskie, Polska
OTTO WORK FORCE CENTRAL EUROPE SP. Z O.O.
20. 9. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Czym będziesz się zajmować?

  • Rozładunek/załadunek paczek
  • Sortowanie paczek
  • Utrzymywanie czystości w miejscu pracy
  • Zbieranie zamówień za pomocą skanera na wózku widłowym

WYMAGANIA:

Wymagania:

  • Mile widziane uprawnienia na wózki widłowe i doświadczenie
  • Chęć do nauki i motywacja do pracy

OFERUJEMY:

Co oferujemy?

  • Stabilne zatrudnienie w znanej, międzynarodowej firmie logistycznej
  • Atrakcyjne wynagrodzenie z premiami za wyniki do 25%
  • Dostęp do opieki medycznej
  • Karta MultiSport
  • Cotygodniowe wypłaty
  • Ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków
  • Praca na 3 zmiany od poniedziałku do piątku (6:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-6:00)
  • 5-dniowe szkolenie dla osób bez doświadczenia
  • Przyjemna atmosfera w miejscu pracy

Aplikuj już teraz i zacznij pracę, która przyniesie Ci satysfakcję i atrakcyjne wynagrodzenie!

  • Praca Sosnowiec
  • Pracownik socjalny Sosnowiec
  • Pracownik biurowy Sosnowiec
  • Pracownik kolei Sosnowiec
  • Pracownik umysłowy Sosnowiec
  • Pracownik fizyczny Sosnowiec
  • Pracownik produkcji Sosnowiec
  • Pracownik ochrony Sosnowiec
  • Pracownik administracyjno - biurowy Sosnowiec
  • Pracownik utrzymania ruchu Sosnowiec
  • Pracownik ds. administracji Sosnowiec
  • Sosnowiec - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    115 225
    21 045