Pracownik magazynu – Zakwaterowanie – Niemiecka umowa
  • Góra
Góra, Góra, Dolnośląskie, Polska
IDEAL
13. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Lokalizacja: Okolice Berlina
Wynagrodzenie: 2350-2600 euro brutto miesięcznie
Stawka godzinowa brutto: dzienna 14,00 euro, nocna 17,50 euro
Zadania: Rozładunek lub załadunek ręczny przesyłek kurierskich
Wymagania
Wymagania: Wysoka sprawność fizyczna Plan pracy na min. 3 miesiące
Mile widziane: Prawo jazdy kat. B (150EUR brutto za UŻYWANIE WŁASNEGO SAMOCHODU) Doświadczenie w pracy fizycznej
Świadczenia
Oferujemy: Zakwaterowanie Możliwość zatrudnienia na niemieckiej umowie po 3 miesiącach Wsparcie polskiego koordynatora na terenie Niemiec Pomoc w zorganizowaniu dojazdu do Niemiec Dojazd firmowymi busami Wynagrodzenie wypłacane zawsze do 10. dnia miesiąca Gwarantujemy również: 100EUR brutto za POLECENIE pracowników do pracy 207 EUR brutto premii półrocznej (Urlabsgeld/ Weihnachtsgeld) możliwości zostania na dłużej – jeśli i Ty i my będziemy zadowoleni ze współpracy chętnie podpisujemy kontrakty na dłuży okres szkolenia i rozwój – zależy nam aby osoby, które chcę się rozwijać mogły to robić – więc jeśli interesuje Cię stanowisko Leadera lub Brygadzisty pomoże Ci się rozwinąć (dodatek dla brygadzisty nawet +2,5EUR do każdej przepracowanej godziny) stabilne miejsce pracy – wiemy jak ważna jest stabilizacja i gwarancja pracy, szczególnie jak pracujesz za granica – to też możemy zapewnić naszym dobrze pracującym pracownikom.
Zainteresowany? Skontaktuj się z nami!

  • Praca Góra
  • Pracownik fizyczny Zielona Góra
  • Pracownik fizyczny Jelenia Góra
  • Pracownik fizyczny Tarnowskie Góry
  • Pracownik fizyczny Góra Kalwaria
  • Pracownik fizyczny Góra
  • Pracownik fizyczny Lisia Góra
  • Pracownik fizyczny Miedziana Góra
  • Pracownik fizyczny Kamienna Góra
  • Pracownik fizyczny Kobyla Góra
  • Pracownik fizyczny Góra Świętej Małgorzaty
  • Góra - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567