Pracownik magazynu – wózkowy
  • Choroszcz
Choroszcz, Choroszcz, podlaskie, Polska
Schody-Chudziński Piotr Chudziński
2. 10. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie dokumentacji magazynowej
  • Przyjęcia i wydania towarów oraz narzędzi
  • Przyjmowanie dostaw towaru i planowanie przestrzeni magazynowej
  • Obsługa wózka widłowego (do 8 m)
  • Dbałość o stany magazynowe – regularna inwentaryzacja magazynu (miesięczna)
  • Prace porządkowe na magazynach i terenie firmy
  • Transport autem do 3,5t

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy w magazynie firmy produkcyjnej
  • Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole
  • Samodzielności oraz odpowiedzialności za powierzoną pracę
  • Uprawnienia na wózki widłowe
  • Znajomości dokumentacji i procesów magazynowych
  • Znajomość branży drzewnej
  • Prawo jazdy kat. B
  • Prawo jazdy kat. C

To oferujemy

  • Praca w siedzibie firmy w Choroszczy
  • Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Niezbędne narzędzia pracy oraz szkolenia
  • Umowa o pracę na pełny etat
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy
  • Dofinansowanie karty MultiSport

Osoby spełniające powyższe wymagania prosimy o przesłanie aplikacji za pomocą przycisku aplikowania.

  • Praca Choroszcz
  • Pracownik fizyczny Choroszcz
  • Pracownik produkcji Choroszcz
  • Pracownik biurowy Choroszcz
  • Choroszcz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 041
    18 563