Pracownik magazynu / Робітник складу
  • Zakroczym
Zakroczym, Zakroczym, Masovian Voivodeship, Polska
Euvic Services Sp. z o.o.
6. 6. 2024

Miejsce pracy: Zakroczym

Twój zakres obowiązków

  • Prawidłowe przygotowanie/opakowanie towaru przeznaczonego do wysyłki,
  • Praca ze skanerem i sortowanie towaru,
  • Zapewnienie prawidłowego umiejscowienia asortymentu w magazynie,
  • Inne prace magazynowe – praca fizyczna.
  • Правильна підготовка/пакування товарів, призначених до відправлення,
  • Робота зі сканером та сортування товарів,
  • Забезпечення правильного розташування асортименту на складі,
  • Інші складські роботи – фізична робота.

Nasze wymagania

  • Umiejętności szybkiego uczenia się i pracy w zespole,
  • Sumienności i pracowitości,
  • Efektywności i umiejętności pracy ze wskaźnikami wydajnościowymi
  • Здатність швидко навчатися та працювати в команді,
  • Сумлінність і старанність,
  • Оперативність та вміння працювати з показниками ефективності

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie – umowa zlecenie (agencja pracy),
  • Pracę w systemie 10-godzinnym na 1 zmianę od poniedziałku do piątku w godzinach 6:00-16:00 lub 8:00 - 18:00, możliwa praca w soboty w godzinach 6:00 - 14:00,
  • Wynagrodzenie podstawowe 27,70 zł brutto plus BARDZO ATRAKCYJNY system premiowy,
  • Przyjemną atmosferę pracy opartą na zasadach partnerstwa,
  • Perspektywę rozwoju zawodowego w firmie o stabilnej pozycji rynkowej,
  • Wsparcie i opiekę Koordynatora Agencji, udzielającego wskazówek jak pracować, by efekt był najlepszy,
  • Zapewniamy zakwaterowanie (pobieramy opłatę administracyjną),
  • Zapewniamy transport (pobieramy jest opłatę administracyjną).
  • Стабільна зайнятість – доручення (агентство з працевлаштування),
  • Робота за 10-годинним режимом роботи в 1 зміну з понеділка по пятницю з 6:00-16:00 lub 8:00 до 18:00, можлива робота в суботу з 6:00 до 14:00,
  • Основна зарплата 27,70 злотих брутто плюс ДУЖЕ ПРИВАБЛИВА бонусна система,
  • Приємна робоча атмосфера, заснована на принципах партнерства,
  • Перспективи професійного розвитку в компанії зі стабільною позицією на ринку,
  • Підтримка та турбота координатора агентства, який дає поради, як працювати для досягнення найкращих результатів,
  • Надаємо проживання (стягуємо адміністративний збір),
  • Надаємо транспорт (беремо адміністративний збір).

Benefity

  • ubezpieczenie na życie

W razie zainteresowania lub pytań zapraszamy do aplikowania i kontaktu. :)

Запрошуємо подати заявку!

  • Praca Zakroczym
  • Pracownik fizyczny Zakroczym
  • Pracownik produkcji Zakroczym
  • Pracownik biurowy Zakroczym
  • Zakroczym - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851