Pracownik magazynowy z uprawnieniami UDT
  • Gdańsk
Gdańsk, Gdańsk, pomorskie, Polska
Agencja Zatrudnienia KS Service
14. 7. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Opis stanowiska

Agencja Zatrudnienia KS Service S.A. – numer certyfikatu KRAZ 23286.

Dla naszego klienta, firmy z ponad 20-letnią obecnością na rynku, która specjalizuje się w kompleksowych dostawach dla przemysłu, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Zaoferujemy Ci:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • wynagrodzenie w wysokości 32,14 zł brutto / godzina,
  • możliwą podwyżkę wynagrodzenia po przepracowanych 6 miesiącach,
  • pracę bez godzin nocnych w systemie dwuzmianowym,
  • pełne szkole stanowiskowe,
  • bezpłatny parking dla pracowników,
  • dobry dojazd komunikacją miejską.

Do twoich obowiązków będzie należało:
  • praca magazynowa na terenie zakładu (załadunek i rozładunek towaru, kompletacja zamówień),
  • praca ze skanerem,
  • obsługa wózka widłowego.

Oczekujemy:
  • ważnych uprawnień UDT zezwalających na obsługę wózków widłowych,
  • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku – mile widziane.

Jeżeli zainteresowała Cię powyższa oferta – zapraszamy do aplikowania !

Benefity:
  • Wysokie wynagrodzenie
  • Przyjazna Atmosfera
  • Umowa o pracę
  • Szkolenia
  • Rozwój

  • Praca Gdańsk
  • Pracownik ochrony Gdańsk
  • Pracownik kolei Gdańsk
  • Pracownik umysłowy Gdańsk
  • Pracownik biurowy Gdańsk
  • Pracownik biurowy Pruszcz Gdański
  • Pracownik biurowy Nowy Dwór Gdański
  • Pracownik biurowy Starogard Gdański
  • Pracownik socjalny Gdańsk
  • Pracownik biurowy gdański
  • Pracownik fizyczny Gdańsk
  • Gdańsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    102 988
    19 648