Pracownik magazynowy z uprawnieniami UDT
  • Siedlec (pow. strzelecki, gm. Izbicko), k/Izbicka
opolskie, Siedlec (pow. strzelecki, gm. Izbicko), k/Izbicka, opolskie, Polska
Blattin Polska Sp. z o.o.
18. 10. 2024

Blattin Polska Sp. z o.o., producent pasz dla zwierząt hodowlanych poszukuje osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Twoje zadania:

  • Obsługa codziennych zadań magazynowych,
  • Ładowanie i rozładowywanie towarów,
  • Układanie produktów na półkach,
  • Przygotowywanie zamówień,
  • Pakowanie i oznaczanie towarów,
  • Utrzymywanie czystości w miejscu pracy,
  • Sprawdzanie stanu opakowań od dostawców.

Wymagania od kandydatów:

  • Gotowość do pracy wg grafiku,
  • Chęć i zaangażowanie w obowiązki,
  • Certyfikat UDT na wózki widłowe,
  • Zdolność do pracy fizycznej,
  • Preferowane wykształcenie minimum średnie.

Co oferujemy:

  • Pewne zatrudnienie na umowę o pracę,
  • Ubezpieczenie zdrowotne i na życie,
  • Dodatki socjalne, m.in. wczasy i bony świąteczne,
  • Bony żywieniowe.

  • Praca opolskie
  • Pracownik produkcji Strzelce Opolskie
  • Pracownik biurowy Strzelce Opolskie
  • Pracownik biurowy opolskie
  • Pracownik fizyczny Strzelce Opolskie
  • Pracownik fizyczny opolskie
  • Pracownik produkcji opolskie
  • opolskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    91 738
    16 430