Pracownik Magazynowy z Uprawnieniami na Wózki Widłowe
  • Łódź
Łódź, Łódź, łódzkie, Polska
WALTER KOMPRESSORTECHNIK POLSKA Sp. z o.o.
15. 9. 2024

WALTER KOMPRESSORTECHNIK to międzynarodowa grupa przemysłowa przedsiębiorstw.

Od ponad 30 lat zajmujemy się produkcją i sprzedażą nowoczesnych urządzeń związanych z wytwarzaniem i użytkowaniem sprężonego powietrza (sprężarki śrubowe, tłokowe, osuszacze, filtry).

Poszukujemy kandydata na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • Zarządzanie operacjami magazynowymi: rozładunek, składowanie, kompletacja i załadunek towarów;
  • Nadzór nad dostawami oraz odpowiednie składowanie produktów;
  • Monitorowanie stanów magazynowych i kontrola jakości produktów;
  • Utrzymanie porządku i bezpieczeństwa w magazynie.

Nasze oczekiwania:

  • Doświadczenie w obsłudze wózków widłowych i Reachtruck;
  • Minimum średnie wykształcenie zawodowe;
  • Znajomość obsługi komputera;
  • Umiejętność pracy w zespole i doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • Rzetelność, dokładność i umiejętność organizacji pracy.

Co oferujemy:

  • Umowę o pracę;
  • Godziny pracy: 8:00-16:00 od poniedziałku do piątku;
  • Stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie;
  • Możliwości rozwoju zawodowego i pracę w zespole pełnym energii.

  • Praca Łódź
  • Pracownik na wysokościach Łódź
  • Pracownik fizyczny Łódź
  • Pracownik produkcji Łódź
  • Pracownik kolei Łódź
  • Pracownik umysłowy Łódź
  • Pracownik ochrony Łódź
  • Pracownik socjalny Łódź
  • Pracownik biurowy Łódź
  • Pracownik instytucji kultury Łódź
  • Pracownik administracyjno - biurowy Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 863
    20 748