Pracownik magazynowy z uprawnieniami do obsługi wózków widłowych
  • Chmielnik (pow. rzeszowski, gm. Chmielnik)
podkarpackie, Chmielnik (pow. rzeszowski, gm. Chmielnik), podkarpackie, Polska
AJ Profibud Sp. z o.o.
15. 9. 2024

AJ Profibud, renomowana firma budowlana z Chmielnika, działająca z powodzeniem od 2005 roku, zajmuje się szerokim zakresem prac ogólnobudowlanych, inżynieryjnych, instalacyjnych oraz wykończeniowych.

W związku z dynamicznym rozwojem i realizacją projektów poszukujemy pracowników na stanowisko:
Zadania:

  • Utrzymywanie porządku w magazynie.
  • Prawidłowe zabezpieczanie i rozmieszczanie towarów.
  • Sprawnie realizowanie zamówień klientów.

Oczekiwania:

  • Sumienność.
  • Uprawnienia do obsługi wózka widłowego.
  • Prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w rozwijającej się firmie.
  • Wynagrodzenie zależne od umiejętności.
  • Korzystne ubezpieczenie grupowe.
  • Perspektywy rozwoju zawodowego.

  • Praca podkarpackie
  • Pracownik fizyczny podkarpackie
  • Pracownik biurowy podkarpackie
  • Pracownik produkcji podkarpackie
  • podkarpackie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584