Pracownik magazynowy z obsługą wózków widłowych
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, dolnośląskie, Polska
Dijo Baking Sp. z o.o.
5. 10. 2024

Zakład produkcyjny Dijo, prężnie rozwijająca się dolnośląska Firma branży spożywczej o międzynarodowym zasięgu, lider w produkcji tortilli,  laureat nagrody Forbes poszukuje osoby na stanowisko:

Obowiązki:

  • Przyjęcie dostaw surowców i opakowań, weryfikacja z dokumentacją
  • Zarządzanie produktami: odbiór z produkcji i organizacja wydań magazynowych
  • Organizacja wysyłki towarów
  • Obsługa załadunku i rozładunku przy użyciu wózka widłowego
  • Sporządzanie i kontrola dokumentacji logistycznej
  • Obsługa systemów magazynowych w środowisku informatycznym

Oczekiwania:

  • Średnie wykształcenie, preferowane z logistyki
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (2-3 lata) wraz z obsługą wózka widłowego
  • Uprawnienia do prowadzenia wózków widłowych
  • Znajomość obsługi komputera oraz oprogramowania magazynowego
  • Odpowiedzialność i zaangażowanie
  • Gotowość do pracy zmianowej

Co oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Konkurencyjne wynagrodzenie i system premiowy
  • Premie za rekomendacje nowych pracowników
  • Pakiet benefitów (MultiSport, Luxmed, Open Life)
  • Programy rozwojowe i szkolenia
  • Preferencyjne warunki pożyczek
  • Zaplecze socjalne

  • Praca Wrocław
  • Operator wózków widłowych Wrocław
  • Pracownik produkcji Wrocław
  • Pracownik kolei Wrocław
  • Pracownik umysłowy Wrocław
  • Pracownik ochrony Wrocław
  • Pracownik socjalny Wrocław
  • Pracownik biurowy Wrocław
  • Pracownik fizyczny Wrocław
  • Pracownik na wysokościach Wrocław
  • Pracownik instytucji kultury Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 041
    18 563