Pracownik magazynowy - wysokie premie!
  • Sulechów
Sulechów, Sulechów, Lubuskie, Polska
Staff In
15. 5. 2024

Agencja Pracy Staff In wpisana do Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 11088 poszukuje do magazynu w Sulechowie , zajmującego się spersonalizowanymi usługami logistycznymi w oparciu o dystrybucję odzieży i tekstyliów domowych, pracowników na stanowisko:
PRACOWNIK MAGAZYNOWY
Obowiązki:
sortowanie i kontrola jakości produktów,
przygotowanie towaru do wysyłki i wprowadzenie na stan magazynowy;
dbanie o czystość w miejscu pracy,
kompletowanie towarów oraz przygotowanie towarów do wydania z magazynu w postaci wysyłki.
Wymagania:
- umiejętność pracy w zespole,
- zaangażowanie w wykonywaną pracę,
- odpowiedzialność, uczciwość i komunikatywność.
Oferujemy:
- umowę zlecenie,
- wynagrodzenie od 27,70 zł brutto/godzinę,
- premię frekwencyjną i wydajnościową + dodatki (typu premii funkcyjnej)
- system poleceń pracowniczych - za każdą poleconą osobę do pracy, która przepracuje miesiąc wypłacamy premię 200zł + za kolejny drugi przepracowany miesiąc tej osoby również jest premia 200zł,
- dwuzmianowy system pracy 6:00-14:00 i 14:00-22:00 od poniedziałku do soboty,
- przyjazną atmosferę pracy,
- możliwość rozwoju i awansu.
Powyższa oferta jest ofertą pracy tymczasowej.
Kandydatów prosimy o przesyłanie CV lub kontakt telefoniczny.
Zapraszamy!!!

  • Praca Sulechów
  • Pracownik fizyczny Sulechów
  • Pracownik produkcji Sulechów
  • Pracownik biurowy Sulechów
  • Sulechów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080