Pracownik magazynowy w piekarni / cukierni
  • Szczecin
Szczecin, Szczecin, West Pomeranian Voivodeship, Polska
Kadry Serwis Sp. z o.o.
6. 6. 2024

Miejsce pracy: Szczecin

Rekrutujemy dla

Obecnie dla naszego klienta, poszukujemy Kandydatów/Kandydatek na stanowisko:

Pracownik magazynowy w piekarni/cukierni

Twój zakres obowiązków

  • przyjmowanie dostaw wyrobów gotowych z produkcji,
  • systematyczne prowadzenie dokumentacji magazynowej,
  • sumienne wykonywanie poleceń brygadzisty zmianowego,
  • zapewnienie zgodności ilościowej i jakościowej wydawanego towaru dla poszczególnych odbiorców,
  • rozładunek surowców i opakowań,
  • utrzymywanie czystości i porządku na stanowisku pracy,
  • dbanie o powierzony sprzęt,
  • utrzymywanie higieny,

Wymagania pracodawcy

  • przestrzeganie i stosowanie się do zasad polityki firmy,
  • przestrzeganie zasad bezpieczeństwa oraz higieny,
  • chęć do pracy,
  • dokładność, rzetelność, spostrzegawczość,

Mile widziane

  • doświadczenie na podobnym stanowisku.

Pracodawca oferuje

  • umowa zlecenie,
  • praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • stabilność zatrudnienia,
  • atrakcyjne wynagrodzenie.

Benefity

  • Premia uznaniowa

Jako Kadry Serwis Sp. z o.o. działamy na rynku Pomorza Zachodniego świadcząc na najwyższym poziomie usługi dla sektora małych i średnich przedsiębiorstw w zakresie wynajmu pracowników tymczasowych, rekrutacji i selekcji pracowników oraz doradztwa personalnego.

Prosimy o zamieszczenie w aplikacji następującej klauzuli: „Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych przesyłanych w aplikacjach, jest firma Kadry Serwis Sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie przy ulicy Teofila Firlika 29. Dane osobowe są przetwarzane, archiwizowane oraz wykorzystywane w późniejszych w procesach rekrutacyjnych oraz w celu wykonywanie prac prowadzonych wyłącznie przez w/w firmę. Przesłane dane osobowe mogą zostać udostępnione podmiotom upoważnionym oraz współpracującym (potencjalnym pracodawcom).”Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami,

  • Praca Szczecin
  • Pracownicy uczelni w Polsce Szczecin
  • Doradca podatkowy w Polsce Szczecin
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Szczecin
  • Pracownik fizyczny Szczecin
  • Pracownik ochrony Szczecin
  • Pracownik produkcji Szczecin
  • Pracownik socjalny Szczecin
  • Pracownik biurowy Szczecin
  • Pracownik kolei Szczecin
  • Pracownik umysłowy Szczecin
  • Szczecin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851