Pracownik magazynowy UDT
  • Dębica
pracownik magazynowy UDT
Dębica, Dębica, Podkarpackie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
23. 8. 2024

masz ważne uprawnienia UDT ? szukasz pracy jako pracownik magazynowy od zaraz ?

jeśli jesteś zainteresowany/a naszą ofertą, zaaplikuj poprzez portal lub wyślij sms o treści UDT na numer 695 003 120, a my do Ciebie oddzwonimy i opowiemy Ci o szczegółach oferty!

Oczekujemy

  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych UDT - wymóg konieczny
  • dyspozycyjność do pracy w systemie 3 zmianowym
  • prawo jazdy kat. B
  • Szacunek dla współpracowników oraz wysokie standardy etyczne
  • otwartość na zmiany, elastyczność w działaniu

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową (opłacane składki ZUS, płatne urlopy, chorobowe, PPK i inne świadczenia)
  • atrakcyjne wynagrodzenie + system premiowy
  • pracę na pełen etat
  • pracę w systemie 3 zmianowym (6-14, 14-22, 22-6:)
  • pracę od poniedziałku do piątku z możliwością pracy w soboty
  • bezpieczny i szybki proces rekrutacji oraz dopełnienie formalności
  • możliwość zakupu prywatnego pakietu medycznego oraz karty sportowej watrakcyjnej cenie
  • dostęp do ubezpieczenia grupowego

Zadania

  • zaopatrzenie produkcji w niezbędne surowce
  • odbieranie towaru z wydziałów produkcyjnych i umieszczanie ich w wyznaczonych strefach w magazynie
  • przeprowadzanie inwentaryzacji w magazynie
  • przestrzeganie obowiązujących zasad wydań według FIFO
  • dbanie o ład i porządek w obszarze magazynu i całego Zakładu
  • przygotowanie produktów gotowych do wysyłki do klienta, zgodnie z dokumentacją

  • Praca Dębica
  • Pracownik fizyczny Dębica
  • Pracownik biurowy Dębica
  • Pracownik produkcji Dębica
  • Dębica - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567